INFORMACE K PARKOVÁNÍ

Od Pardubic, Holic i Hradce Králové je značená trasa z Chvojence, pomocí značek ve formátu A2.  Protože se na festival dopravujete převážně autem, a  parkovací kapacity v obci jsou omezené, věnujte pozornost následujícím pokynům:

 

1. Parkování kolem fotbalového hřiště není letos možné, z důvodu nesálého počasí není a nebude posečeno.

 

2. Parkování na volejbalovém hřišti letos není možné, je zasaženo stavbou.

 

3. Parkování na krajnicích místních komunikací je možné a to z kteréhokoliv směru, vždy ve směru jízdy k arboretu, na pravé straně vozovky a to výhradně za použití zdravého rozumu, ne v zatáčkách a jinak nepřehledných místech. Mějte prosím ohled na místní obyvatele a především zachovejte prosím výjezdy ze soukromých pozemků a vždy také předepsaný prostor pro průjezd vozidel integrovaného záchranného systému. Věnujte pozornost mapce.

 

4. K rozumnému parkování je možné využít i upravené travnaté plochy na návsi. Věnujte pozornost mapce.

 

5. Pokud máte zdravé nohy, budeme nesmírně rádi, pokud využijete odstavné parkoviště, které letos obec připravila pro vaše motorové miláčky a karavany ve směru příjezdu od Holic. Louku jsme vybavili i mobilními toaletami. Věnujte pozornost mapce.

 

Je přísný zákaz vjíždění vozidly do lesního arboreta. Nacházíme se v přírodním parku a vjezd mají povolen pouze účinkující, a to pouze na nezbytnou dobu. Nenechávejte v autech cennosti, auto není trezor. Vyvarujete se tak krádežím.

Přejít na web

Kontakt

Pořadatel

Přátelé slunovratu, z.s.
Jana Masaryka 1357,
50012 Hradec Králové
IČ: 265 92 576

Dramaturgie:

Vít Troníček
Tel: 603 887 760
E-mail: dramaturgie@chvojeni.cz

Stánkový prodej:

Tel: 602 419 392
E-mail: stanky@chvojeni.cz

Produkce:

Ivan Kurtev
Tel: 604 925 989
E-mail: produkce@chvojeni.cz

Zvuk:

Petr Michal - MK Production
Tel: 773680880
E-mail: zvuk@chvojeni.cz